top of page

Nowość! Program szkoleniowy MASTER OF MARKETING MANAGEMENT dla ambitnych marketingowców.


Z nieukrywaną radością chciałbym poinformować, iż po 6 miesiącach intensywnych prac, został uruchomiony w dniu wczorajszym prawdopodobnie jedyny tego typu w Polsce program szkoleniowy dla pracowników działów marketingu średnich i dużych firm.


Program "MASTER OF MARKETING MANAGEMENT" inspirowany jest programami MBA i składa się z 7 modułów szkoleniowych, każdy trwający 2 dni.


Kolejność modułów odpowiada typowej ścieżce rozwoju pracowników działów marketingu, od podstaw związanych z analizą marketingową, zdobywaniem informacji o rynku i konsumentach, poprzez tematy związane z zarządzaniem markami, planowaniem marketingowym, zarządzaniem projektami marketingowymi, kampaniami reklamowymi, sztuką prezentacji i kończąc na umiejętności zarządzania sobą.


W programie kładziemy szczególny nacisk na rozwój najważniejszych umiejętności, dzięki którym działania marketingowe będą realizowane profesjonalnie i prowadzić będą do realizacji celów przy efektywnym wykorzystaniu posiadanych zasobów.


Zainteresowane osoby mogą z góry zaplanować uczestnictwo w całym programie szkoleniowym lub wybrać tylko te moduły, które rozwijają wybrane umiejętności.


W ten sposób, program ten może być również bardzo pomocny przy planowaniu ścieżki rozwoju pracowników działów marketingu.


Chcesz wiedzieć więcej o szkoleniach oferowanych w ramach programu "MASTER OF MARKETING MANAGEMENT" kliknij tutaj.


Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page